Újabb döntetlent ért el a Hoverla

Ötödik hazai bajnokiját is döntetlennel fejezte be az Ungvári Hoverla futballcsapata.

foci1

Az ukrán Premier Liga 8. fordulójában a sereghajtó Csornomorec Odesszát fogadták az ungváriak, s bár már a 7. percben vezetéshez jutottak Oreszt Kuzik révén, mégsem sikerült nyerniük. Közvetlenül a szünet előtt Jevhen Sztarenkij egyenlített: 1–1.
Ez már összességében a hatodik döntetlenje a csapatnak az idén, ebből öt hazai pályán született. A következő játéknapon az ungvári együttes a listavezető és Bajnokok Ligája-szereplő Dinamo Kijevhez látogat. Kérdéses, azon a meccsen játszhatnak-e a Dinamo kölcsönjátékosai, mert ha nem, Vjacseszlav Groznij vezetőedzőnek nem lesz más lehetősége, minthogy végre a kárpátaljai fiatalokhoz nyúljon.