Röviden:
- Kórházba szállítottak egy 21 éves férfit, miután megmarta egy mérgeskígyó a kárpátaljai Lopusnyán.
- A fiatalember a saját udvarán, egy filagória mellett lépett rá véletlenül a hüllőre.
- A mentők a helyszíni ellátást követően az ökörmezői járási kórházba vitték a sérültet.
Saját háza udvarán támadt mérgeskígyó egy 21 éves fiatalemberre az ökörmezői járáshoz tartozó Lopusnya településen – adta hírül a zakarpattya.net.ua portál. A férfit a jobb lábán érte a marás.
A rendelkezésre álló információk szerint az incidens idején a sérült egy kerti filagória mellett tartózkodott. A fiatalember nem vette észre a fűben megbúvó hüllőt, és véletlenül rálépett, a kígyó pedig válaszul azonnal mart.
A helyszínre riasztott rohammentősök elsősegélyben részesítették a férfit, majd az állapotának stabilizálása után az ökörmezői járási kórházba szállították. A sérült jelenleg is orvosi felügyelet alatt áll, az eset körülményeit még vizsgálják.
Google keresési beállítás
Állítsd be a KárpátHírt preferált forrásnak!


















