Kettős tragédia Beregszászon: anyja halálhíre után a mentősök előtt esett össze és hunyt el a fia

Röviden:

  • Tragikus hirtelenséggel életét vesztette egy anya és a fia a kárpátaljai Beregszászon egyetlen mentőkivonulás alkalmával.
  • A riasztott egészségügyi dolgozók a helyszínre érve már csak az idős nő halálát tudták megállapítani.
  • A megrázó hír hallatán a bejelentést tevő fiú is azonnal összeesett, és az újraélesztési kísérletek ellenére meghalt.

Egyetlen mentős riasztás során vesztette életét egy édesanya és a fia a kárpátaljai Beregszászon. A Kárpátaljai Egészségügyi Mentőszolgálat tájékoztatása szerint a segélyhívást a férfi indította rosszul lévő anyjához, ám a kiérkező egységek előtt hirtelen ő maga is összeesett és meghalt.

A mentőket a kétségbeesett fiú hívta ki beregszászi otthonukba, jelezve, hogy az édesanyja súlyos állapotban van és azonnali orvosi segítségre szorul. A helyszínre érkező rohammentősök azonban már csak a nő halálának beálltát tudták rögzíteni, aki még a mentőautó megérkezése előtt elhunyt.

A megrázó hír hallatán a bejelentést tevő fiúnak is hirtelen drasztikusan leromlott az állapota. A férfinak a mentősök szeme láttára teljesen leállt a keringése, és azonnali életmentő beavatkozásra volt szüksége.

A helyszínen tartózkodó 601-es számú mentőcsapat M. V. Delehan paramedikus irányításával haladéktalanul megkezdte az újraélesztési protokollt. Bár az egészségügyi dolgozók hosszú időn keresztül küzdöttek a férfi életéért és minden szükséges reanimációs lépést megtettek, a szakszerű segítség ellenére ő is életét vesztette.

Google keresési beállítás

Állítsd be a KárpátHírt preferált forrásnak!

Iratkozzon fel, hogy elsőként értesüljön híreinkről!

Ezt olvasta már?